Koppeltoernooi

mei /juni 2022

Opgave aan de bar in Setz Huiskamer of telefonisch 0543472932. 

Of via de what's app 06-23082153.



Koppel toernooi 2022 wordt gespeeld vanaf 17 mei 

Men kan zich opgeven t/m 8 mei


HOEVEEL POULES ER WORDEN GESPEELD EN HOEVEEL ER PER POULE DOORGAAN IS AFHANKELIJK VAN HET AANTAL OPGAVES, EVENALS DE DATUMS VOOR RONDE 2    KOSTEN  10 EURO PER KOPPEL.


DEELNEMENDE KOPPELS 2020

1. Buurvrouw&Buurvrouw  Miranda 12,  Monique 12    50% =  12

2.Hepie en Henkie            Marco   31 ,  Henk     25     50% = 28

3.Drukkers                          Erik v.S.  19 ,   Rob     22    50% = 20

4.Buurman&Buurman         Ramon  22 , Dolf        19    50% = 20   

5.Heavy Metal                    Patrick   23 , Marco D. 18   50% = 20   Res. Geert 16 (=17)

6.Snip en Snap                   Jan M.  18   , Johan    15    50% =  16                             

7.Kampioenen                     John  15 , Robert        12    50% =   13

8.Gerrit Willem                    Gerrit   15,   Willem     15    50% =  15

9.Kriet op tied                     Marcel 21 , Martin     15      50% =  18

10.Baardmannetjes             Fred   20  ,  Andre    25    50% = 22 

11. Twijfelaars                       Marco 17  ,   Chris     12     50%  = 14

12.De Peppel                       Hans F.    47  ,  Leo    37   50%  = 42

13. AA' tjes                            Alie  12 , Annemarie 15    50%  =  13

14. K.W.W.  *                          Iwan  12 ,    Ronny    35    50% =  23

15.Keus zat                          Jan W.  20  ,  Ad      23     50% =  21

16.Veerkampjes                  Hennie   12  , Stef     15      50% = 13

17.Toppers                           Erik M.   12  ,  Hans T. 12    50% = 12

18. Twinkels                         Henry   14  ,  Freddie  14   50% = 14

* Kiekn Wat Wot





POULE 1: woensdag  18 mei  aanv.  19.00 uur

NAAM:                      car.                                             LET OP WIJZIGINGEN !!!

1. Twijfelaars              14     2  gewonnen        nr.1 in de poule

2.Hepie en Henkie   28    2 verloren            nr.3 in de poule

3.Baardmannetjes     22  1 gewonnen         nr.2 in de poule                   

POULE 2  woensdag 18 mei aanvang 19.00 uur

NAAM:                      car.


1. Veerkampjes         13      2 verloren        nr. 3 in de poule

2. Kriet op tied         18      2 gewonnen    nr. 1 in de poule

3. AA'tjes                  13      1 gewonnen     nr. 2 in de poule

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POULE 3:  vrijdag 20 mei   aanv. 19.00 uur

NAAM:                  car.

1.  Heavy Metal    20  (17)    2 gewonnen     nr. 1 in de poule

2. De Peppel       42           1 gewonnen      nr. 2 in de poule

3. K.W.W.              23          2 verloren          nr.3 in de poule

     

           


POULE 4: zaterdag 21 mei  aanv. 15.00 uur

NAAM:                    car.

1. Gerrit Willem      15        2 gewonnen     nr. 1 in de poule

2. Keus zat            21        1 gewonnen      nr. 2 in de poule

3. Snip en Snap    16        2 verloren         nr. 3 in de poule



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POULE 5:   zondag 22 mei   aanv. 15.00 uur

NAAM:                          car.        

1. Buurman&Buurman    20      2 verloren         nr.3 in de poule

2.Toppers                        12       1 gewonnen     nr.2 in de poule

3. Twinkels                      14      2 gewonnen     nr.1 in de poule



          



POULE 6:   woensdag   25 mei   aanv.  19.00 uur

NAAM:                                  car.

1.  Buurvrouw&Buurvrouw    12        2 verloren   nr. 3 in de poule

2. Kampioenen                      13       2 gewonnen nr. 1 in de poule

3.    Drukkers                         20      1 gewonnen  nr. 2 in de poule                     




--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TWEEDE RONDE  

POULE  A :  ZONDAG  29 MEI  aanvang  13.00 uur

NAAM:                     

1.   AA'tjes      13       2  verloren   

2.  Twinkels   14       1  gewonnen

3.  Keus zat   21       2 gewonnen      finalist   



POULE  B:   donderdag  2 juni   aanvang  19.00 uur

NAAM:                               

1. De Peppel           42        2 gewonnen       finalist                                            

2. Toppers               12        1 gewonnen

3. Gerrit-Willem       15        2 verloren


POULE C :  VRIJDAG 3 JUNI   aanvang  19.00 uur    

NAAM:                        

1. Heavy Metal       20        2 gewonnen      finalist

2. Drukkers            20        2 verloren

3. Twijfelaars          14         1 gewonnen


POULE D : DONDERDAG 2 JUNI  aanvang  19.00 uur 

NAAM :                                

1.  Kriet op Tied          18       2 gewonnen       finalist                                 

2. Kampioenen          13       2 verloren

3. Baardmannetjes   22       1 gewonnen



FINALE :  VRIJDAG 10 JUNI  aanvang 19.00 uur

NAAM:                                                             CAR:         

1. WINNAAR  POULE A         Keus zat             21          3e plaats

2. WINNAAR POULE B         De Peppel         42          2e plaats

3. WINNAAR POULE C        Kriet op tied       18          4e plaats

4. WINNAAR POULE D        Heavy Metal      20       KOPPELKAMPIOEN 2022 !!!

In de finale spelen de teams allemaal een keer tegen elkaar op 2 biljarts.

Keus zat - De Peppel  20-42             Kriet op Tied - Heavy Metal  17-20

Keus zat - Heavy Metal  21-8             De Peppel - Kriet op Tied     42-13

Heavy Metal - De Peppel  20-14       Kriet op Tied - Keus zat     18-16        







RONDE