Koppeltoernooi
mei 2019

Opgave aan de bar in Setz Huiskamer of telefonisch 0543472932 



HOEVEEL POULES ER WORDEN GESPEELD EN HOEVEEL ER PER POULE DOORGAAN IS AFHANKELIJK VAN HET AANTAL OPGAVES, EVENALS DE DATUMS VOOR RONDE 2. 

FINALE  OP  VRIJDAGAVOND  24 MEI .

WE BEGINNEN 30 april 2019 --   OPGAVE GRAAG VOOR  9 april 2019 -- KOSTEN  10 EURO PER KOPPEL.


DEELNEMENDE KOPPELS:

1. Buurvrouw&Buurvrouw  Miranda 12,  Monique 12  50% = 12

2.Hepie en Henkie            Marco   27,   Henk     27  50% = 27

3.Drukkers                          Erik       19 ,   Rob       23  50% = 21 afgezegd

4.Buurman&Buurman         Ramon  25 , Dolf        19  50% = 22   

5.Beerwink                         Patrick   23 , Henry     18  50% = 21

6.Knipmei                           Jan     17   , Hemmie   15   50% = 16

7.Kampioenen                     John  17  , Robert       12   50% = 15

8.Plofmol                             Patrick 12,  Henk        19   50% = 16

9.Kriet op tied                     Marcel 25  , Martin     15  50% = 20

10.Baardmannetjes             Fred   21  ,    Andre    25  50% = 23  

11. Twijfelaars                       Marco 17  ,   Chris     12    50% = 15

12.De Peppel                       Hans    49  ,   Leo    39   50% = 44

13. AA' tjes                            Alie  12 , Annemarie 15   50% = 14

14.Dinxperwick                    William  40  , Henk   15   50% = 28

15.Keus zat                          Jan      27  ,  Ad        25  50% = 26 

16.Veerkampjes                  Hennie   12  , Stef     15   50% = 14

17.Toppers                           Erik         12 , Jan 17  50% = 15





POULE 1: dinsdag  30 april   aanv.  19.00 uur

NAAM:                      


1. Hepie en Henkie   27           H. en H. tegen  Kamp.   27 - 9

2. Kampioenen          15          H. en H. tegen Knipm.    27 - 13

3.Knipmei                  16           Kamp. tegen Knipm.       15 - 4      

Hepie en Henkie  en kampioenen naar 2e ronde   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POULE 2: woensdag   1 mei     aanv. 19.00 uur

NAAM:                  

1. AA'tjes                   14        AA tegen Pepp.     9 - 44                   

2. De Peppel           44        Pepp. tegen Plofm. 44 - 15

3. Plofmol                16         Plofm. tegen AA     16 - 12

Peppel en Plofmol naar 2e ronde      

           


POULE 3: donderdag  2 mei  aanv. 19.00 uur

NAAM:                       

1. Baardmannetjes         23      Baardm. tegen Twijf.  16 - 15 

2. Twijfelaars                   15      Veerk. tegen  B & B   8 - 22

3. Veerkampjes               14      Baardm. tegen Veerk. 23 - 2

4. Buurman & Buurman  22     Twijf.    tegen  B & B     15 - 21

speelschema 4-poule : 1 - 2 + 3 - 4  dan verliezers tegen elkaar en winnaars tegen elkaar

Baardmannetjes,B&B enTwijfelaars naar 2e ronde

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POULE 4:  vrijdag  3 mei  aanv. 19.00 uur

NAAM:                                CAR:      

1. Dinxperwick                      28   Dinx. tegen Bu&Bu   28 - 7

2. Buurvrouw & Buurvrouw  12   Keus tegen Bu&Bu   26 - 10

3. Keus zat                           26   Keus tegen Dinx       25 - 28

Dinxperwick en Keus zat naar 2e ronde


POULE 5:  vrijdag  3 mei  aanv. 19.00 uur

NAAM:                        CAR:              

1.Beerwink                    21    Beer tegen Kriet   21 - 16

2.  Toppers                   12    Kriet tegen Topp.  20 - 9

3. Kriet op Tied            20   Topp. tegen Beer.  10 - 21

Kriet op tied en Beerwink naar 2e ronde   toppers beste 3e  ook naar 2e ronde

Van 3-poule gaan  1 en 2 en 1 beste derde door. Van 4-poule  1 , 2 en 3  door. 12 totaal.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TWEEDE RONDE   VAN  DINSDAG  14  T/M  VRIJDAG   17  MEI

POULE  A :    Dinsdag 14 mei 19.00 uur

NAAM:                     

1.   Kampioenen        15      kamp. tegen beer.  15 - 20

2. Beerwink              22     beer. tegen twijf.     10 - 15

3.  Twijfelaars           15      twijf. tegen kamp.   11 - 15

Kampioenen  finaleronde


POULE  B:    Woensdag 15 mei 19.00 uur

NAAM:                               

1. Plofmol                  16         plof. tegen dinx.       16 - 21

2. Dinxperwick        28        dinx. tegen H.enH.  25 - 27

3. Hepie en Henkie   27     H.enH. tegen plof.    27 - 14

Hepie en Henkie naar finaleronde

POULE C :    Donderdag 16 mei 19.00 uur    

NAAM:                        

1.  Baardmannetjes 23            baardm. tegen B&B   23 - 14

2.  Buurman&Buurman 22      B&B tegen Kriet         22 - 11

3. Kriet op tied           20          Kriet tegen Baard.     20 - 15

Baardmannetjes door naar finaleronde

POULE D : Vrijdag 17 mei 19.00 uur

NAAM :                                

1. De Peppel  44    Pepp. tegen Keus.    44 - 22

2. Toppers      15    Topp. tegen Pepp.    12 - 44

3.Keus zat      26    Keus. tegen Topp.    26 - 12

De Peppel  door naar finaleronde.


FINALE :  VRIJDAG   24 MEI  19.30 uur  !!!!!

NAAM:                    CAR:         

1.  Peppel tegen Hepie en Henkie  44 - 25

2 Baardmannetjes tegen Kampioenen 23 - 7

3. Kampioenen tegen Hepie en Henkie  om de derde en vierde plaats  15 - 23

4.     Peppel tegen Baardmannetjes   44 - 15

De Peppel kampioen koppeltoernooi 2019 !!!!!






RONDE 2 BEGINT OP  .............VERDERE DATUMS VOLGEN