34e Open Aaltens Kampioenschap
10 December 2019 T/M 5 Januari 2020

OPGEVEN AK 2019-2020  KAN VANAF  NU TOT 26 NOVEMBER     kosten: 7,50

TIEN VAN ROOD OP VRIJDAG 27 DECEMBER  opgeven tot 16.30 uur  aanv. 17.00 uur     

kosten:7,50

Setz Huiskamer tel.  472932 ( week na 17.00 uur  weekend  na 15.00 uur)

Finalisten 2018/2019 

UITSLAG FINALE

BARRY VULTINK               170     5   Robert Obelink          27

2  Hemmie Knippenborg      41       6   Ramon Berenschot    55                                             

3 Marco Derksen                  60      7   Hans Tammel              29  

4 Henk Meenink                   45       8    Erik van Schaik          90

WINNAAR  10 VAN ROOD : WILLIAM WILLEMSEN



EERSTE RONDE         * = door na tweede ronde

POULE 1        di. 10 dec.    Biljart 1  19.30 uur        g.car.   brt     moy      %      pnt

1.  Remco Jentink         37

2.  Hennie Nijenhuis    45

3.  Martin Obelink         41



POULE 2       di. 10 dec.   Biljart 2  19.30 uur

1. Erik van Schaik                       90

2. Hemmie Knippenborg           41

3. Marco Derksen                      60



POULE 3     woe. 11 dec.    Biljart 1  19.30 uur          g. car  brt   moy     %     pnt

1. Erik Meinen           33

2. Hans Schigt             60

3. Melvin Rensink        35

 


POULE 4    woe. 11 dec.      Biljart 2  19.30 uur

1. Fred Kousbroek         45

2. Karel Helder              45

3. Hans Tammel            33



POULE 5    don. 12 dec       Biljart 1  19.30 uur        g.car    brt    moy    %   pnt

1. Robert Obelink           27

2. Jan Wevers                75

3. Henk Neerhof            55


POULE 6   don. 12 dec.       Biljart 2 19.30 uur

1. Stef Zwarts                          45

2. Marco Ubbink                      80

3. Marcel Kl. Entink                 45


POULE 7    vrij. 13 dec.          Biljart 1  19.30 uur       g.car   brt     moy    %      pnt

1. Andre Bussink         51

2. Barry Vultink           170

3. Rob Demkes           60


POULE 8     vrij. 13 dec.          Biljart 2 19.30. uur 

1.  Patrick Berenschot              80         

2. Jan Meinen                            49

3. Michel Pillen                          38


POULE  9     zat. 14 dec.        Biljart 1  15.00 uur        g.car   brt     moy    %     pnt

1. Miranda Schut       27

2. Gert Rensink         55

3. Freddie te Winkel    37


POULE 10     zat. 14 dec.       Biljart 2  15.00 uur 

1. Dave Fles                    65

2. Henry te Winkel         39

3. Henk Meenink           47


POULE 1  zon. 15 dec.        Biljart 1  15.00 uur   g.car.   brt.   moy.   %     pnt.

1. Annemarie Wisselink   37

2. Marco Walvoort            60

3. Josien Meinen              33


POULE 12        zon.15 dec.      Biljart 2   15.00 uur

1. Dolf Setz                    41

2. Ellen Knoefmann     45

3. John Theissen          45


POULE  13     di. 17 dec.          Biljart 2    19.30 uur    g.car.   brt.  moy.  %   pnt.

1. Patrick Stemerdink      35   

2. Henriette Kl.Entink      29

3. Miranda Berenschot    29



DE   13  POULEWINNAARS  EN DE  11   BESTE NUMMERS 2 GAAN DOOR.


TWEEDE  RONDE

POULE A    woe.  18 dec.    19.30 uur  Biljart 1   g.car.    brt     moy        pnt

1. 

2.  

3.  


POULE  B   don. 19 dec.   19.30 uur Biljart 1   g.car.  brt.  moy.  %   pnt

1. 

2.

3.        


POULE  C    don. 19 dec.   19.30 uur  Biljart 2           

1.  

2. 

3.


POULE  D   vrij. 20 dec.     19.30 uur   Biljart 1   g.car.  brt.  moy.  %  pnt. 

1.  

2.

3.


POULE  E   vrij. 20 dec.     19.30 uur   Biljart 2         

1. 

2. 

3. 


POULE F    zat. 21  dec.    15.00 uur    Biljart 1      g.car.  brt.  moy.  %  pnt.

1.

2. 

3. 


POULE G    zon. 22 dec.    15.00 uur  Biljart 1       g.car      brt       moy      pnt.

1.

2.

3. 


POULE H.   zon. 22 dec.    15.00 uur  Biljart 2

1.

2. 

3. 


De 8 poulewinnaars van de tweede ronde gaan door naar de finale.

Finaledag  Zondag  5 Januari  aanvang 14.00 uur.