Onderlinge clubkampioenschappen
Vanaf maart t/m mei. Tijdens en na de competitie

ROOSTER EERSTE RONDE CLUBKAMPIOENSCHAP

Poule 1   zat. 22 feb.  15.00 uur     gem.      brt.     moy.      %      pnt.   plaats

1.Freddie te Winkel      39                  57         70      0.814     73       0       3

2.Patrick Berenschot   80                 160        59      2.712    100       4      1  *

3.Miranda Berenschot  29                40         63      0.635    69        2      2  


 Poule 2    zon. 23 feb.  15.00 uur   gem.   brt.   moy.      %    pnt.   plaats

1. Ramon Berenschot   65                 96     40    2.400    73     0        3    

2.Henry te Winkel         39                 78     46    1.696    100    4        1    * 

3.Jan Meinen                49                 94     48    1.958     96     2        2  *


Poule 3    zon. 23 feb.    15.00 uur    gem.   brt.      moy.     %    pnt.   plaats

1. Henriette Kl.Entink   29                    53      59     0.898    91      0         3

2. Dolf Setz                   41                     82      61      1.344    100    4         1  *

3. Marco Walvoort       60                    119     50      2.380    99     2        2  *


Poule 4    din. 25 feb.    19.30 uur     gem.    brt.    moy.    %     pnt.   plaats

1. Willie Nijman              37                   59     43      1.735   80      2         2  *

2. Rob Demkes              70                  65      40     1.625    46     0         3

3. Hans Schigt               60                 120     45      2.667   100    4         1  *


Poule 5  woe 26 feb.    19.30 uur   gem.    brt.     moy.     %   pnt.    plaats

1. Alie Wevers                        35         54       48     1.125    77      2        2  *

2.Josef Tenhagen-Krabbe   60        120       56    2.143   100     4        1  *

3.Marcel Kl. Entink                45        76        56     1.357   84      0       3


Poule 6    woe. 26 feb.  19.30  uur    gem.   brt.     moy.     %     pnt.   plaats

1. Hennie Dimmendaal     29               39     56     0.696    67      0       3

2. Erik van Schaik              90             180    46      3.913   100      4       1  *

3. Josien Meinen               33              53     52      1.019     80       2      2  *


Poule 7        don.  27 feb. 19.30 uur    gem.  brt.   moy.    %     pnt.  plaats

1. Annemarie Wisselink   39                 78      59   1.322  100     4        1  *

2. Jan Wevers                  90                 147     68   2.162   82      0       3

3. Patrick Stemerding      35                 65     64    1.016   93      2       2  *


Poule 8        don. 27 feb.   19.30 uur    gem.   brt.  moy.    %    pnt.   plaats

1. John Theissen             45                    90      51   1.765   100   4         1  *

2. Hans Tammel              33                    47      43   1.093   71     2        2  *

3. Piet Domenicus           55                   74      52   1.423   67    0         3


Poule 9   vrij. 28 feb.   19.30 uur       gem.   brt.    moy.     %    pnt.    plaats

1. Gert Rensink              55                  110      69    1.594   100    4          1  *

2. Erik Meinen               33                   52      66    0.788   79     2          2  *

3. Stef Zwarts                45                   76     63     1.206    84     0         3


Poule 10  vrij. 28 feb.    19.30 uur       gem.   brt.    moy.    %   pnt.   plaats

1. Marcel Prinsen                    60          91       71     1.282   76    0          3    

2.Ellen Knoefmann                 47         94       70    1.343   100   4          1  *

3. Miranda Schut                     27        37       73    0.507    69    2         2

Poule winnaars ,  en 8 beste nummers 2 gaan door 18 in totaal.

*  betekent door na 2e ronde

Tweede ronde wordt gespeeld na afloop van de competitie week 16 en 17



   




TWEEDE RONDE   


Poule A  woe. 10 juni 19.30 uur     gem.    brt.    h.s.   moy.     %     pnt.

1. Alie Wevers                 35            60        48      6     1.250   86      2  

2.Hans Schigt                60            120       52     14     2.308  100     4     *  

3. Annemarie wisselink 39             64       56      8      1.143     82     0

Poule B   don. 11 juni 19.30 uur        gem.    brt     h.s.    moy.    %    pnt

1. Erik v, Schaik               90              180      49     17     3.673   100    4       *

2.Dolf Setz                      41                72      57     10     1.263    88     2

3. Patrick Berenschot     80              135     52     21     2.596   84     0

Poule C  vrij. 12 juni 19.30 uur       gem.  brt.   h.s.   moy.    %     pnt.   

1. Ellen Knoefmann    47                64      53     9    1.208    68     0

2. Erik Meinen           33                52      52     6    1.000    79     2

3. Marco Walvoort    60                120     49     8    2.449   100    4      *

Poule D   zat. 13 juni    15.00 uur     gem.  brt.  h.s.  moy.   %     pnt.

1.  Gert Rensink     55 afgemeld

2. Hans Tammel    33                       63      75    5   0.84    95      0   

3. Willy Nijman       37                       74      75    6   0.987  100     4     *

Poule E   don. 18 juni  19.30 uur    gem.  brt.  h.s.   moy.  %   pnt. 

1. Josef Tenhagen-Krabbe   60     106    60    14    1.767  88   2

2. Patrick Stemerding          35      59     67     6    0.881  84   0 

3. Henry te Winkel               39      78     48     6   1.625   100   4     *

Poule F  vrij.  19 juni   19.30 uur     gem.  brt.   h.s.   moy.   %  pnt.  

1.  John Theissen                45        82     61     7     1.344    91    2

2. Jan Meinen                     49        98    66    9     1.485   100   4    *

3. Josien Meinen                33         48   59     5     0.814   73    0 

De poule winnaars gaan door naar de halve finale op vrijdag 26 juni 19.30 uur

poule indeling via loting.  * is door naar halve finale.






HALVE FINALE   vrijdag 26 juni     poules worden geloot.

Bilj 1                              car.     gem.     brt.   h.s.    moy.       %     pnt.

1. Erik van Schaik        90       180       33     23    5.455    100      4    finalist

2. Jan Meinen            49        93        34     12     2.735     95       2  

3. Marco Walvoort      60       79        37     10      2.135     66       0



Bilj 2                          car.    gem.   brt.  h.s.     moy.      %     pnt.

1. Willy Nijman           37       30     50    2      0.600     41       0 

2. Hans Schigt          60      120    40    12     3.000    100      4     finalist

3. Henry te Winkel    39      68     42    12      1.619      92       2




FINALE    zondag 20 september na afloop van de fietstocht plusminus  15.00 uur

Erik van Schaik   tegen   Hans Schigt