Onderlinge clubkampioenschappen
Vanaf maart t/m mei. Tijdens en na de competitie

ROOSTER EERSTE RONDE CLUBKAMPIOENSCHAP

Poule 1   zat. 22 feb.  15.00 uur     gem.      brt.     moy.      %      pnt.   plaats

1.Freddie te Winkel      39                  57         70      0.814     73       0       3

2.Patrick Berenschot   80                 160        59      2.712    100       4      1  *

3.Miranda Berenschot  29                40         63      0.635    69        2      2  


 Poule 2    zon. 23 feb.  15.00 uur   gem.   brt.   moy.      %    pnt.   plaats

1. Ramon Berenschot   65                 96     40    2.400    73     0        3    

2.Henry te Winkel         39                 78     46    1.696    100    4        1    * 

3.Jan Meinen                49                 94     48    1.958     96     2        2  *


Poule 3    zon. 23 feb.    15.00 uur    gem.   brt.      moy.     %    pnt.   plaats

1. Henriette Kl.Entink   29                    53      59     0.898    91      0         3

2. Dolf Setz                   41                     82      61      1.344    100    4         1  *

3. Marco Walvoort       60                    119     50      2.380    99     2        2  *


Poule 4    din. 25 feb.    19.30 uur     gem.    brt.    moy.    %     pnt.   plaats

1. Willie Nijman              37                   59     43      1.735   80      2         2  *

2. Rob Demkes              70                  65      40     1.625    46     0         3

3. Hans Schigt               60                 120     45      2.667   100    4         1  *


Poule 5  woe 26 feb.    19.30 uur   gem.    brt.     moy.     %   pnt.    plaats

1. Alie Wevers                        35         54       48     1.125    77      2        2  *

2.Josef Tenhagen-Krabbe   60        120       56    2.143   100     4        1  *

3.Marcel Kl. Entink                45        76        56     1.357   84      0       3


Poule 6    woe. 26 feb.  19.30  uur    gem.   brt.     moy.     %     pnt.   plaats

1. Hennie Dimmendaal     29               39     56     0.696    67      0       3

2. Erik van Schaik              90             180    46      3.913   100      4       1  *

3. Josien Meinen               33              53     52      1.019     80       2      2  *


Poule 7        don.  27 feb. 19.30 uur    gem.  brt.   moy.    %     pnt.  plaats

1. Annemarie Wisselink   39                 78      59   1.322  100     4        1  *

2. Jan Wevers                  90                 147     68   2.162   82      0       3

3. Patrick Stemerding      35                 65     64    1.016   93      2       2  *


Poule 8        don. 27 feb.   19.30 uur    gem.   brt.  moy.    %    pnt.   plaats

1. John Theissen             45                    90      51   1.765   100   4         1  *

2. Hans Tammel              33                    47      43   1.093   71     2        2  *

3. Piet Domenicus           55                   74      52   1.423   67    0         3


Poule 9   vrij. 28 feb.   19.30 uur       gem.   brt.    moy.     %    pnt.    plaats

1. Gert Rensink              55                  110      69    1.594   100    4          1  *

2. Erik Meinen               33                   52      66    0.788   79     2          2  *

3. Stef Zwarts                45                   76     63     1.206    84     0         3


Poule 10  vrij. 28 feb.    19.30 uur       gem.   brt.    moy.    %   pnt.   plaats

1. Marcel Prinsen                    60          91       71     1.282   76    0          3    

2.Ellen Knoefmann                 47         94       70    1.343   100   4          1  *

3. Miranda Schut                     27        37       73    0.507    69    2         2

Poule winnaars ,  en 8 beste nummers 2 gaan door 18 in totaal.

*  betekent door na 2e ronde

Tweede ronde wordt gespeeld na afloop van de competitie week 16 en 17



   




TWEEDE RONDE   


Poule A  woe. 10 juni 19.30 uur     gem.     brt.    h.s.    moy.  %     pnt.

1. Alie Wevers                 35

2.Hans Schigt                60

3. Annemarie wisselink 39

Poule B   don. 11 juni 19.30 uur        gem.    brt     h.s.    moy.    %    pnt

1. Erik v, Schaik               90

2.John Theissen            45

3. Patrick Berenschot     80

Poule C  vrij. 12 juni 19.30 uur       gem.  brt.   h.s.   moy.    %     pnt.   

1. Ellen Knoefmann    47  

2. Erik Meinen           33

3. Marco Walvoort    60

Poule D   zat. 13 juni    15.00 uur     gem.  brt.  h.s.  moy.   %     pnt.

1.  Gert Rensink     55 afgemeld

2. Hans Tammel    33

3. Willy Nijman       37  

Poule E   don. 18 juni  19.30 uur    gem.  brt.   h.s.  moy.  %   pnt. 

1. Josef Tenhagen-Krabbe   60

2. Patrick Stemerding          35

3. Henry te Winkel               39

Poule F  vrij.  19 juni   19.30 uur     gem.  brt.   h.s.   moy.   %  pnt.  

1.    Dolf Setz                       41

2. Jan Meinen                    49

3. Josien Meinen               33

De poule winnaars gaan door naar de halve finale op vrijdag 26 juni 19.30 uur

poule indeling via loting.






HALVE FINALE       poules worden geloot.

Bilj 1                              car.        gem.     brt.       moy.      pnt.



Bilj 2                              car.       gem.     brt.      moy.      pn




FINALE