Onderlinge clubkampioenschappen

Vanaf Tijdens en na de competitie

EERSTE RONDE  CLUBKAMPIOENSCHAP  13 T/M 17 FEBRUARI


Poule 1  dins. 13 feb.  19.30 uur       gem.  brt.    moy.     %    pnt.  

1. Erik van Schaik       100                200   46    4.348   100    4     1   *

2. Hans Tammel         31                   34    43     0.791    55     0    3

3. Jan Wevers            80                 140    43    3.256  87.5    2    2   *


Poule 2  dins. 13 feb.  19.30 uur         gem.  brt.  moy.    %   pnt.

1. Josef Ten Hagen-Krabbe    45        63     52   1.212    70    0     3  

2. Josien Meinen                     31         62     72  0.861  100    4      1  *

3.Hans Schigt                          55        107   66   1.621   97.3   2     2  *


Poule 3  dins. 13 feb.  19.30 uur        gem.  brt.   moy.     %    pnt.

1. Henk Prinsen             90                180    45   4,000   100    4    1  *

2. Jan Meinen               45                 68     54   1.259     76     0   3     

3. Patrick Berenschot   75                125     39   3.205   83.3   2   2  *


Poule 4  woe. 14 feb.  19.30 uur        gem.  brt.  moy.     %    pnt.

1. Dolf Setz                      51                82      54   1.519    80     0     3

2. Marco Ubbink              80              160     59   2.712   100    4     1   *

3. Hennie Dimmendaal    29               54      57   0.947  93     2     2  *    


Poule 5  woe. 14 feb.  19.30 uur       gem.   brt.   moy.     %     pnt.

1. Patrick Stemerding     35                58     52     1.115    82.9     2     2   *

2. Alie Wevers                35                58    60    0.967   82.9    2     3                   

3. Freddie te Winkel       33               58     64    0.906   87.9   2      1   * 


Poule 6  woe. 14 feb.  19.30 uur      gem.   brt.   moy.     %     pnt.

1. Volker Meurs                39             64     54      1.111     82.1     2     3      

2. Annemarie Wisselink   35             65     62     1.048    92.9   2     2  *

3. Erik Meinen                   31             60     52     1.154    96.8    2     1   *


Poule 7  don. 15 feb.  19.30 uur     gem.   brt.   moy.     %   pnt.

1. Marco Walvoort       60               112     48     2.333    93   2    1   *

2.Stef Zwarts               45               73     55      1.327    81    2   3 

3.Iwan Diersen             33               60     51       1.176    91    2   2   *


Poule 8  don. 15 feb.  19.30 uur      gem.   brt.   moy.    %    pnt.  

1. Hans Derksen                 130        260    47    5.532   100   4    1   *

2. Jolanda Te Welscher     37          57     53    1.075    77    0    3

3. Marcel Kl. Entink             49         78     44    1.773     80    2    2


Poule 9  vrij. 16 feb.  19.30 uur     gem.  brt.    moy     %     pnt.

1. Henk Neerhof        55                 90    37    2.432   81.8     2     2

2. Kang Ming Ling     80                147    52    2.827   91.9     2     1   *

3. Ronnie Freriks       75 Band       112    49    2.286   75       2     3


Poule 10 vrij. 16 feb. 19.30 uur      gem.  brt.  moy.    %    pnt.

1. Jan Hulzink                   39          64     41    1.561   82.1    2     2  *

2. John Theissen             41           82     53   1.547  100     4     1  *

3. Henriette Kl. Entink      29          26    44   0.591   62      0    3


Poule 11  vrij. 16 feb. 19.30 uur      gem.  brt.   moy.     %   pnt.

1. Piet Dominicus          45              61     42    1.452    68    0     3

2. Rob Demkes             65            125    42    2.976   96     2     2  *

3. Gert Rensink             51             102    44   2.318    100    4     1   *


Poule 12  zat. 17 feb. 14.00 uur      gem.  brt.   moy.    %   pnt.

1. Willy Nijman                 35            59     68   0.868   84    0    3

2. Ad heersink                 65           130     61   2.131     100   4    1  *

3. Miranda Berenschot    27           48      47  1.021     88.9  2   2  *


Poule 13  zat. 17 feb. 14.00 uur      gem.  brt.   moy.    %    pnt.

1. Ramon Berenschot    55              98    48    2.042  89.1   2    2  *

2. Henry te Winkel        37              47    53    0.887  64     0    3

3. Fred Kousbroek        47              94    45    2.089  100   4    1  *


Er gaan 24 spelers door naar de tweede ronde.

13 poule winnaars en 11 beste nummers 2.

*  betekent door na 2e ronde



   




TWEEDE RONDE 

Wordt gespeeld aansluitend aan de competitie.


2022-2023 :

Hans Derksen van Harte Gefeliciteerd!!!

Clubkampioen B.V. De Driesprong 2022-2023

Uitslagen Finale Clubkampioenschap 2022-2023 :

1. Hans

2. Henk

3. Marcel

4. Miranda

5. Henry

6. Volker

7. Erik

8. Jan










FINALE    zondag  15   mei !!!  aanvang 14 .00 uur